Naši partneři

Poznejte partnery La Komody

svoboda-williams-big

Spojení dvou krás v podobě exkluzivního bydlení

Prestižní realitní společnost Svoboda & Williams, která působí na našem trhu mnoho let, asi není třeba nijak dlouze představovat. Už jen vstoupit do budovy, kde tato realitní kancelář působí, je doslova zážitek. Rozsah jejich služeb je úctyhodný. Realizují se či podílejí na prestižních projektech.
Nám se podařilo navázat vzájemnou spolupráci, a tak se o La Komodě a dalších krásných počinech můžete dočíst i na jejich stránkách.

 

Logo Luxury Guide

Spolupráce s luxusním průvodcem toho nejlepšího samozřejmě potěší. Rádi vzpomínáme na nesmírně vřelou komunikaci, která nakročila k hlubšímu partnerství. V Luxury Guide si každý najde to své; ať už je to móda, design, cestování, doplňky či jídlo. Spojujícím prvkem je krása a jedinečnost, která obohacuje o nový rozměr.
Milí přátelé umění a designu, pojďte se s námi pokochat a inspirovat designovými novinami a tedy přehledem toho nejlepšího ze světa bydlení, kde nemůže La Komoda chybět.

Logo radia classic
Co může mít společného Radio Classic a starožitný nábytek? Možná více, než si uvědomujeme. Klasická hudba je něco jako naše starožitné kusy nábytku, spojuje je citlivá práce a úcta k řemeslu. Jazz a filmová hudba zase ladí s našimi osobitými bytovými doplňky – obohacují, doplňují a rozšiřují neochvějný základ vytvořený našimi předky.

 

Logo Čajomír